Na skróty:

Strona jest jeszcze w budowie! Zapraszamy wkrótce…

Karuzela Sportsman EM

Dzięki ciągłym inwestycjom w sprzęt Nasz potencjał ciągle rośnie, a możliwości produkcyjne i technologiczne są coraz bardziej imponujące. Pracujemy na nowoczesnej karuzeli do sitodruku firmy M&R. Dzięki niej możemy zaoferować Państwu druk idealnej jakości, 6 kolorowy, do 500 sztuk na godzinę!

I-Screen

To ultranowoczesny automat do przygotowania sit do sitodruku, co pozwala nam zaoferować Państwu wykonanie „siatki” o 50% taniej od konkurencji zapewniając przy tym niedoścignioną precyzję odwzorowania. W przypadku otrzymania od klienta grafiki wektorowej jesteśmy w stanie w ciągu kilku godzin wykonać wydruki próbne. 

Saturn

Saturn to maszyna o małym formacie, ale za to niezmiernie dużych możliwościach druku i niezrównanej jakości pracy. Pozwala na produkcję nadruku termotransferowego, który jest drukowany na papierze transferowym. Dzięki tej maszynie możemy zaoferować Państwu nadruki w niezliczonej ilości kolorów.

Tunel Vitran II

Nowoczesny tunel sitodrukowy przeznaczony do podsuszania nadruków wykonanych zarówno na dzianinach jak i na papierze transferowym. Wysoka temperatura panująca w tunelu doskonale utrwala nadruk i podnosi jego odporność na spieranie podczas prania.