Na skróty:

Oferta Termotransfer

Oferta:

  Termotransfer:

  Termotransfer, inaczej termonadruk to technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku, który jest nanoszony przy pomocy urządzeń służących do jego masowego powielania. Nasze urządzenie mechaniczne Saturn pozwala na przygotowanie dla Państwa nadruków w niezliczonej ilości kolorów.

  Nadrukiem termotransferowym możemy nanieść na koszulki bawełniane grafiki i zdjęcia w pełnym kolorze z przejściami tonalnymi. Świetnie spisują się on także na materiałach poliestrowych czy skórze czy materiałach skóropodobnych etc.

  Poniżej przedstawiamy kilka ostatnich realizacji wykonanych techniką termotransferu:

  Sitodruk czy termotransfer?

  Sitodruk:

  Maksymalnie 6-cio kolorowy nadruk.

  Nadruk może składać się maksymalnie z 6 kolorów Pantonowych.

  Bardzo dobre odwzorowanie detali.

  Możliwość nadrukowania bardzo szczegółowych elementów z bardzo dokładnym pasowaniem kolorów.

  Idealny na wykroje i produkty reklamowe.

  Sitodruk bardzo dobrze nadaje się do drukowania na wykrojach oraz podstawowych produktach reklamowych typu t-shirt, bluza dresowa oraz torby ekologiczne, które mają gładką i jednolitą powierzchnię.

  Rodzaje farb i uszlachetnianie.

  W sitodruku stosujemy następujące rodzaje farb: plastizol, farba wodna i brokatowa oraz farby CMYK. Sitodruk także jako jedyna technika pozwala na stosowanie uszlachetniania druku – druk puchnący, żel, druk 3D i inne.

  Termotransfer:

  Nieograniczona ilość kolorów na nadruku.

  Nadruk termotransferowy może składać się z nieograniczonej ilości kolorów. Ograniczeniem jest jedynie koszt wykonania takiego nadruku, który podnosi się wraz z kolejnym dodanym kolorem.

  Odwzorowanie detali wielkości od 0,1 mm.

  Dzięki termotransferowi możemy uzyskać idealne odwzorowanie najmniejszych detali, których rozmiar zaczyna się już od 0,1 mm. Tak duża precyzja nie jest do osiągnięcia w nadruku sitodrukowym.

  Zalecany na produkty o nieregularnych kształtach.

  Termotransfer idealnie spisze się na gotowych produktach reklamowych o nieregularnych kształtach takich jak czapka z daszkiem, plecak, torba itp. gdzie dostęp do miejsca w którym ma zostać wykonany nadruk jest utrudniony.

  Rodzaje stosowanych farb.

  W odróżnieniu od sitodruku ilość stosowanych farb w przypadku termotransferu jest nieco mniejsza. Do nadruków termotransferowych wykorzystujemy farby plastizolowe, farby brokatowe oraz farby CMYK. Przy tej technice nie możemy zastosować farb wodnych oraz żadnej z metod uszlachetniania druku. 

  Potrzebujesz odzieży?

  Potrzebujesz odzieży reklamowej w celu zrealizowania własnego nadruku?
  Skontaktuj się z nami! Doradzimy, a w razie potrzeby zamówimy odzież dla Ciebie!

  Kontakt

  Zapoznaj się z zasadami przygotowywania projektów!