Na skróty:

W

Amprint wychodzimy z założenia, że warto robić jedną rzecz i być specjalistą w swojej dziedzinie. Naszą specjalnością jest druk na odzieży. Nasza firma działa na rynku sitodruku od dawna, zbierając doświadczenia. Praktyka czyni mistrza – cieszymy się zaufaniem klientów już ponad siedem lat.

Drużyna Amprint to kadra doświadczonych drukarzy oraz grafik, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Razem inspirujemy się do działania, uzupełniamy się i realizujemy nowe pomysły. Staramy się iść z duchem czasu, odkrywać nowe metody i ulepszać stare, tak, by sitodruk nie miał przed nami tajemnic.

Perfekcja i fachowość są także zasługą rozbudowanego, zaawansowanego technicznie parku maszynowego. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy ultranowoczesną maszynę i-screen. Używamy najwyższej jakości farb Wilflex i Matsui, co pozwala nam na realizacje szybkie, piękne i niedrogie. Konkurencyjne ceny dają nam miejsce w czołówce wykonawców nadruków reklamowych.

Potrzebujemy zaledwie kilku godzin, by otrzymaną od klienta grafikę wektorową przenieść na materiał i wykonać próbne wydruki w sześciu kolorach – w oparciu o system kolorów pantonowych. Naszą mocną stroną jest też termotransfer, dzięki któremu możemy wykonywać druk na odzieży w niezliczonej ilości kolorów. Wykonujemy też tradycyjne wydruki CMYK, dające pełną paletę barw przy wykorzystaniu tylko czterech sit.

Sitodruk może służyć nie tylko do ozdabiania własnej odzieży. To metoda polecana także klientom biznesowym, pozwalająca przygotowywać wysokiej jakości nadruki reklamowe na koszulkach, bluzach, czapkach czy torbach. Drukiem na odzieży i akcesoriach możesz w łatwy sposób zwiększyć rozpoznawalność swojej marki. Jednocześnie nadruki reklamowe są formą reklamy nienachalną i elegancką.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, kreatywność i profesjonalizm. Zachęcamy do współpracy i zapraszamy do działu Kontakt.

Zalety Naszej firmy:

Profesjonalizm

Profesjonalne podejście do klienta oraz do powierzanych Nam przez niego zleceń.

Czas Realizacji

Bardzo szybki czas wykonania zlecenie od momentu przyjęcia go do realizacji.

Konkurencyjne Ceny

Konkurencyjne ceny nadruków w stosunku do firm oferujących usługi druku na odzieży.

Doświadczenie

Ponad 7 lat na rynku sprawiło że Nasza firma zebrała bardzo cenne doświadczenie!

Wykwalifikowana Kadra

Wykwalifikowana kadra pracowników sprosta każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu.

Profesjonalni Graficy

Profesjonalni graficy doskonale znający pakiet programów Adobe i Corel Draw.

Park Maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy gotowy do realizacji wymagających zamówień.

Zadowoleni Klienci

Przez cały okres działania firmy wykonaliśmy ponad 2 tyś. zleceń dla Naszych klientów.

Szybki Kontakt

Masz jakieś pytania? Nasi pracownicy bardzo szybko odpowiedzą na każde z nich.

Ostatnio zrealizowane nadruki:

Aby zobaczyć więcej Naszych nadruków przejdź do działu „Realizacje”.